Najlepsza lokalizacja

Moje Miejsce Jura położone jest w centralnej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Ta wyjątkowa lokalizacja oferuje szerokie możliwości spędzania wolnego czasu praktycznie o każdej porze roku i przy wszystkich warunkach pogodowych.  Taka lokalizacja zapewnia wysoki poziom obłożenia inwestycji niezależnie od pory roku.

Jura Krakowsko-Częstochowska, w przeciwieństwie do miejscowości nadmorskich czy nad jeziorami, to region atrakcyjny przez cały rok. W okresie wiosenno-letnio-jesiennym mamy do dyspozycji mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych , naście zamków i warowni do zwiedzania (szlak Orlich Gniazd), jaskinie, skałki oraz dwa zalewy z infrastrukturą plażową.

W czasie zimy, w promieniu 15 km od naszego osiedla, działają 3 wyciągi narciarskie ze sztucznym naśnieżaniem, wypożyczalniami sprzętu, instruktorami i bazą gastronomiczną. Istnieją również fantastyczne trasy na narty biegowe czy kuligi.

Dodatkową atrakcją są dwa parki wodne (Park Wodny Jura i Wodny Świat Nemo ) w odległości około 30 minut samochodem.

Dla miłośników historii proponujemy całodniowe wycieczki do Ojcowa (1 h), Częstochowy (45 minut) czy Krakowa (1.5h).

Poniżej udostępniamy interaktywną mapę pokazująca tylko część atrakcji w okolicach Naszego osiedla.

Bliskość 4 aglomeracji miejskich: Kielce i Kraków (poniżej 1.5h) Częstochowa i Katowice (1h) oraz fakt, że na Osiedlu zlokalizowana będzie sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni około 150m2, pozwala nam zapełnić okresy niższego ruchu turystycznego organizując wyjazdy integracyjne dla firm, konferencje, przyjęcia weselnych, rodzinne itp.

Wielkim plusem jest też dojazd z kolejnych dwóch dużych ośrodków miejskich:
z Warszawy pociąg do Zawiercia (15 minut od Naszego Osiedla) jedzie 1h50, a samochodem ten dystans pokonamy w 3 godziny. Z Łodzi samochodem dojedziemy w 2 godziny.

Jesteśmy przekonani, że położenie Mojego Miejsca zapewni bardzo wysoki poziom obłożenia oraz wysokie zyski dla Właścicieli domów.

7 września po raz drugi spotkaliśmy się na Pikniku w Moim Miejscu, zobaczcie ile się działo

Zobaczcie krótki materiał z dnia otwartego 25.05.2019

Czytaj dalej:

Lub zadzwoń: +48 604 579 623 / napisz do nas i umów się na wizytę na działce.