Zysk bez obciążeń

Moje Miejsce Jura to bezpieczna i rentowna lokata kapitału bez konieczności poświęcania własnego czasu do nadzoru nieruchomości.

Moje Miejsce Jura to oferta zbliżona do znanych na rynku propozycji apartamentów wypoczynkowych typu condo. To, co wyróżnia nasz projekt, to forma domu zamiast apartamentu, świetny stosunek jakości do ceny oraz bardzo zachowawcze progi dotyczące zwrotu z inwestycji.

Na czym to polega?

  • Wybierasz swój dom z działką (lista dostępnych domów poniżej).
  • Podpisujemy umowę rezerwacyjną (wpłata 10% wartości domu).
  • Podpisujemy notarialną umowę deweloperską.
  • Na wskazany w umowie deweloperskiej, otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy wpłacasz środki zgodnie z ustalonym harmonogramem (twoje pieniądze są zabezpieczone przez podpisaną przez nas z MBANK SA umowę o prowadzeniu rachunku powierniczego (co to jest rachunek powierniczy dowiesz się tutaj).
  • Po zakończeniu budowy (wrzesień 2020 dla domów I,J,K) i podpisaniu aktów notarialnych przenoszących własność podpisujemy umowę dzierżawy, która pozwoli nam zarządzać Twoim domem.
  • Co kwartał wypłacamy ci czynsz z tytułu umowy dzierżawy.
  • W ciągu roku możesz przyjechać na 7 dni i odpocząć w swoim domu.

Poniżej przedstawiamy stan rezerwacji domów:

Inwestycja w Moje Miejsce Jura to inwestycja bezobsługowa dla Właściciela domu. Wystarczy, że wybierzesz dom, a resztą zajmie się profesjonalny Zespół na czele z osobą z 15 letnim doświadczeniem w prowadzeniu hoteli i obiektów turystycznych.

Co więcej, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z posiadaniem domu w Moim Miejscu Jura. Wszystkie opłaty za media, podatki od nieruchomości, wywóz nieczystości, remonty, utrzymanie terenów wspólnych, dojazdów, itp pokryjemy my.
Ze swojej strony musisz zapłacić jedynie podatek od wynajmu zgodnie z preferowaną formą rozliczania oraz opcjonalnie dodatkowo ubezpieczyć swój dom.

Czytaj dalej:

Lub zadzwoń: +48 604 579 623 / napisz do nas i umów się na wizytę na działce.