Zwrot z Inwestycji

Gwarantowany zysk

Czynsz dzierżawy, który będziesz otrzymywał co 3 miesiące, zależy od uśrednionego poziomu wynajmu domów na osiedlu w danym okresie.
Gwarantowany przez nas zysk to 6% rocznie od kwoty netto zakupu domu, czyli 21 000 PLN na rok (podajemy kwoty brutto).
Zysk taki wypłacamy już przy średniorocznym obłożeniu na poziomie do 40%.

W związku z atrakcyjną lokalizacją, doświadczonym zespołem, oraz możliwością organizacji konferencji oraz wyjazdów integracyjnych dla firm, jesteśmy przekonani, że osiągniemy najwyższą możliwą stopę zwrotu już po 2 latach funkcjonowania. To spowoduje, że na Twoje konto co kwartał wpływać będzie prawie 7000 PLN, czyli w sumie ponad 28 000 PLN w ciągu roku (podajemy kwoty brutto).

Poniżej przedstawiamy tabelę z dokładnymi wyliczeniami dotyczącymi zwrotu z inwestycji.

Zyski takie będziesz czerpał przez cały okres trwania umowy dzierżawy (15 lat).
Po tym okresie wspólnie postanowimy czy wiązać się na kolejny okres.

To nas odróżnia – co roczna waloryzacja ceny bazowej domu.

Jako jedni z nielicznych „zwiększamy” cenę domu o wskaźnik inflacji publikowany przez Główny Urząd Statystyczny za poprzedni rok (do maksymalnej wysokości 4%) .
Od tak wyliczonej ceny bazowej wypłacamy ustalony procent. W rzeczywistości powoduje to, że po 10 latach Twój dom warty jest ponad 400 000 PLN netto (przy średniej inflacji 2.5% na rok).

Współpraca, dodatkowe benefity, obopólna korzyść

Oprócz 7 dni darmowego pobytu inwestorskiego w roku (które w przyszłości będzie można realizować też w kolejnych osiedlach) , za rezerwacje z polecenia przelewamy na Twoje konto 5% z każdej rezerwacji przy użyciu Twojego indywidualnego kodu rezerwacyjnego.

Strategia współpracy „Operator – Właściciel domu” to wzajemne wspieranie rozwoju turystycznego najmu Mojego Miejsca.
Korzystny dla obu stron jest wariant podziału przychodu z rezerwacji z Właścicielem domu – zapewni to większe obłożenie oraz mniejsze koszty niż rezerwacje za pomocą serwisów rezerwacyjnych typu Booking.com. Procesy biznesowe tworzymy w taki sposób, żeby każda ze stron była zmotywowana do działania – w ten sposób osiągniemy sukces.

Czytaj dalej:

Lub zadzwoń: +48 604 579 623 / napisz do nas i umów się na wizytę na działce.