Osiedle

Wybierając teren pod budowę Mojego Miejsca Jura zdaliśmy się na własne oczekiwania i doświadczenia, dlatego Moje Miejsce Jura to teren o powierzchni prawie 4ha, na którym wydzieliliśmy strefę mieszkalną oraz rekreacyjną, a także zachowaliśmy 0,7ha prywatnego lasu dla naszych Gości.

Część Mieszkalna, widoczna poniżej, to rekreacyjne mini-osiedle: 22 lokale zlokalizowane w 11 bliźniakach, oświetlone drogi wewnętrzne oraz skwerek ze skałą będący centralnym punktem osiedla.
Każdy z lokali ma własny, w pełni zagospodarowany ogródek o powierzchni 500m2 oraz miejsca parkingowe przed domem.
W części mieszkalnej jest także sala konferencyjno-bankietowa z tarasem: oprócz zorganizowanych imprez (prywatnych i biznesowych), sala będzie miejscem pokazów filmowych, wieczornych spotkań (planszówki, gry karciane, spotkania tematyczne).

Skwerek to punkt centralny naszego osiedla. W maju 2019 roku wmurowaliśmy „głaz węgielny”, który zdrobniale nazywamy Gigantem. Drobna skałka o wysokości 5 metrów i masie prawie 20 ton to typowy przykład jurajskich ostańców wapiennych czyli skał osadowych z okresu Jury od których to właśnie nazwę nosi ten wspaniały region. Skwerek ma służyć jako punkt zborny na osiedlu i ma być początkiem większości przygód.
Już to słyszymy „to co? Za 5 minut pod Gigantem?” .

Gigant jeszcze z podporami
Gigant jeszcze z podporami

Dzięki temu, że działka na której powstaje osiedle, jest o powierzchni 4 hektarów, pozwala nam ona zapewnić komfort i prywatność Mieszkańcom, a jednocześnie zadbać o strefy wypoczynkowe „tuż przy domu”.

Część rekreacyjna, w której znajdziemy strefy sportowe, dziecięce i relaksu oddzielona będzie od mieszkalnej sadem, w którym Goście będą zrywać prosto z drzewa czereśnie, gruszki, jabłka czy śliwki.

Strefy osiedla

W strefie sportowej, zlokalizowanej w samym rogu działki, znajdować się będzie boisko do piłki nożnej, boiska do siatkówki, naturalna siłownia, zewnętrzna kręgielnia, tor do „Buli”.

Strefa dziecięca to wielka piaskownica, naturalny plac zabaw ze ścieżką sensoryczną, oraz trampoliny.

elementy przestrzeni

Strefa relaksu to miejsca ogniskowe, platformy na drzewach na których można wypić poranną kawę, stoły piknikowe w prywatnym lesie, sauna oraz balia kąpielowa z widokiem na las.


Mamy nadzieję, że liczne atrakcje dla starszych i młodszych, które ulokowaliśmy w Moim Miejscu Jura pozwolą Gościom na udany wypoczynek, wolny od stresu, gonitwy i od nieustannego pilnowania dzieci a Właścicielom domów zapewnią maksymalną możliwą stopę zwrotu.

A osiedle już teraz prezentuje się tak…

Widok z głównej drogi – Moje Miejsce i Góra Zborów w tle.Czytaj dalej:

Lub zadzwoń: +48 604 579 623 / napisz do nas i umów się na wizytę na działce.