Optymalny projekt

Domy w Moim Miejscu Jura budujemy w technologii tradycyjnej, z pustaka ceramicznego na ciepłej płycie fundamentowej. Ściany, fundamenty, stolarka okienna i drzwiowa spełniają normy budynku energooszczędnego.


Płyta fundamentowa (żelazobeton) jest ocieplona warstwą 20cm styropianu ekstrudowanego. Ściany parteru i piętra są ocieplone 20cm styropianu, a dach 30cm wełny mineralnej.

Okna są trzyszybowe osadzone w wysokiej jakości profilu.

Wszystko to gwarantuje bardzo dobrą izolację termiczną zimą i latem.

Ogrzewanie domu zapewni włoski piec na ekologiczny pellet z pełną automatyką.

Salon z kominkiem

W instalacji elektrycznej zawarte zostaną elementy systemu domu inteligentnego (sterowanie termą od ciepłej wody, czy elektroniczne, programowalne zamki).

Domy w Moim Miejscu zostały zaprojektowane z dbałością o komfort i wygodę Gości.
Sam projekt, jak i wykończenie domu, zaplanowaliśmy tak, aby zarówno dwie, jak i pięć osób czuły się swobodnie: w salonie z panoramicznym oknem jest przytulna strefa wypoczynkowa z wygodną kanapą, dużym stołem.

Salon z panoramicznym okne,

Parter dopełnia ergonomicznie zaprojektowana, kuchnia wyposażona w dwu palnikową płytę ceramiczną, zmywarkę, oraz kuchenkę mikrofalową.

W pełni wyposażona kuchnia z widokiem

Piętro to dwie duże, widne sypialnie wyposażone w podwójne łóżka z materacami z jakich korzystają dobre hotele.

W łazience umieściliśmy wygodny, obszerny prysznic typu „walk-in” o wymiarach 90x180cm.

Sypialnia z widokiem
Przestronna sypialnia
Łazienka z dużym prysznicem

Wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia wnętrz (drewno, kamień), przytulne oświetlenie,  nowoczesny, prosty w obsłudze piec pelletowy,  komfortowe meble, wszystko to zapewnia swobodny wypoczynek.

Teren na którym powstaje Moje Miejsce to blisko 4 ha i dlatego każdy z domów ma własny, 500m ogródek, a oprócz tego do dyspozycji Gości oddajemy zagospodarowany las (ścieżki, miejsca piknikowe, hamaki, leśne huśtawki) oraz teren rekreacyjno-sportowy.

Czytaj dalej: 

Lub zadzwoń: +48 604 579 623 / napisz do nas i umów się na wizytę na działce.