Dziennik Budowy

Osiedle Moje Miejsce Jura to 11 całorocznych domów wypoczynkowych, dwulokalowych. Intensywnie pracujemy i wierzymy, że będziemy mogli ugościć pierwszych Turystów tego lata 🙂 Już możecie planować u nas wakacyjną regenerację.

Domy rosną jak na drożdżach, utrzymujemy założone tempo budowy. Oglądajcie „Budowę” i postępy prac.

Maj 2020r

Zbliżamy się do zakończenia 1 etapu i otwarcia Osiedla dla turystów pod koniec czerwca. Dużo dzieje się na terenie wspólnym, zielonym. Każdy dzień to fajna zmiana, coraz więcej roślin, coraz bardziej widoczne strefy na Osiedlu. Lada dzień pojawią się place zabaw, boiska, mini golf a domy, wykończone i umeblowane, będą czekać na pierwszych gości.

Ruszyliśmy już z budową 2 etapu: 3 domy dwulokalowe zaczynają wychodzić z ziemi, dwa lokale już sprzedane.

Kwiecień 2020r

Prace wykończeniowe już bardzo zaawansowane: domki prezentują piękne, funkcjonalne wnętrze 🙂 Prace ogrodowe idą pełną parą – widać już wydzielone strefy: dla dzieci (plac zabaw, trampoliny, górka ze zjeżdżalniami), sportowa (boiska do siatkówki, piłki nożnej i zewnętrzne kręgle), strefa „dzika” czyli łąka kwietna i platformy widokowe, brzozowy zagajnik…

Marzec 2020r
Za chwilę minie rok, od kiedy zaczęliśmy budowę 🙂

Luty 2020r.
Od tzw. wbicia łopaty w ziemię minie w marcu rok a Moje Miejsce szykuje się do pierwszego turystycznego sezonu 🙂 Nie osiadamy na laurach, cieszymy się z tego, jak idzie pierwszy etap projektu i intensywnie pracujemy nad kolejnymi 🙂

Wiosna czy zima?

Styczeń 2020r. Patrząc na temperatury, słońce i zieloną trawkę to raczej wiosna 😉 Budowa wre, do zakończenia I etapu została chwilka i ruszamy z etapem II.

Przez chwilę był nawet śnieg 🙂 Czekamy na jurajską zimę, a tymczasem korzystamy ze sprzyjającej aury i dalej budujemy

Listopad, a warunki wiosenne – korzystamy, budujemy, działamy z terenem 🙂

Jesień na budowie, pogoda sprzyja 🙂

Wszystkie domy zadaszone, z oknami, drzwiami, ocieplone, w trakcie tynkowania.
Ruszamy też wnętrza, m.in. naciągamy sufity 🙂
Pora też na wyrównywanie terenu pod planowanie nasadzenia zieleni – czyli ruszamy z naszymi pierwszymi pracami ogrodowymi 🙂

1 września 2019

Tynkowanie, wykańczanie, kładzenie podłóg, montaż schodów. Wkrótce, wszystkie domy na Osiedlu przekształcą się z betonowych brył w starannie wykończone domy.
Już za kilka dni, 7 września, wszyscy, którzy przyjadą na drugi Piknik do Mojego Miejsca, będą mieli okazję osobiście zobaczyć, jak prezentuje się Osiedle oraz przekonać się z jaką starannością nasze domy będą wykańczane i meblowane.

Sierpień 2019

Osiedle jest już na mocno zaawansowanym etapie. Trwa docieplanie, tynkowanie, układanie rur kanalizacyjnych i lada dzień zacznie się wykańczanie wnętrz naszych domów.

Lipiec 2019

Krótki film z placu budowy circa 20.07.2019

27 lipca, kolejny etap budowy zamknięty. Wszystkie domy już zadaszone, są okna, rusza docieplanie.

Mijają 4 miesiące, od kiedy zaczęliśmy budowę, jest lepiej niż dobrze 🙂
Pogoda sprzyja, Ekipa doskonała, domy rosną – pełnia szczęścia 🙂

Wakacje w pełni, wszyscy odpoczywają… A nie, przepraszam, nie wszyscy. Nasze super Ekipa budowlana, mimo, że lato, że ciepło, że lipiec, zaczyna dzień o 7.00 i dzięki temu, Osiedle zaczyna nabierać coraz przyjemniejszych kształtów 🙂
Mamy dachy, okna, widać gdzie będą osiedlowe drogi 🙂
Super Panowie!

Czerwiec 2019

Trzymamy kciuki za naszych dzielnych panów na budowie – przy obecnych temperaturach budowa domów (a szczególnie prace na dachu) to naprawdę duże wyzwanie. 
Mimo tego, budowa idzie do przodu w bardzo dobrym tempie 

powstają dachy
Wstawiane są już też pierwsze okna
Dach jest już nad trzema z ośmiu budynków

Wizyta na budowie 14.06.2019 – ale gorąco!

Domy nabrały prawdziwego kształtu – mamy dachy!

Nasz Gigant bez rusztowania 🙂 Będzie centralnym punktem tzw. skwerku na osiedlu

Ostaniec wapienny typowy dla obszaru Jury będzie punktem zbornym Naszego osiedla