Zespół

Pięć osób, które mają ten sam cel: stworzenie unikalnych osiedli wypoczynkowych w wyjątkowych rejonach Polski. Agata, Artur, Paweł, Wiktor i Sławek – każdy z blisko 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Kompetencje, doświadczenie i umiejętności Zespołu idealnie się uzupełniają. Razem prowadzimy pierwszy etap złożonego projektu, jakim jest budowa pierwszego z sieci osiedli. Poniżej szczegóły o każdym z nas 🙂

Agata – absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Ukończyła podyplomowe studia menedżerskie z zakresu zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Agata od 15 lat zajmuje się działaniami marketingowymi i komunikacyjnymi, głównie dla renomowanych firm z branży rolniczej. Przez 4 lata pracowała w Brukseli, gdzie miała możliwość prowadzenia europejskich kampanii informacyjnych i edukacyjnych. Uwielbia podróże i odkrywanie nowych miejsc, ale ceni też relaks we własnym ogrodzie i spokojne wieczory przy kominku. Mama cudownych i bardzo energicznych dzieci.

W Moim Miejscu Jura zajmuje się marketingiem, PR oraz planowaniem terenów zielonych.

Wiktor – absolwent W.P. Carey School of Business na Uniwersytecie Stanowym w Arizonie, kierunek „Komputerowe Systemy Informacyjne”. Kończył studia podyplomowe z Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przedsiębiorca z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu i rozwijaniu różnych przedsięwzięć biznesowych. Człowiek lubiący nowe wyzwania, i uczucie tworzenia „czegoś” od zera. Prywatnie podróżnik, stolarz-amator, osoba lubiąca aktywne spędzanie czasu miłośnik fantastyki, gier planszowych i psów.

Odpowiada za całokształt projektu i spina wszystkie elementy w jedną całość.

Ar.tur – Studiował na Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku budowa dróg i mostów. Będąc jeszcze w szkole średniej założył firmę budowlaną, która wkrótce stała się jego pasją. Miał okazję budować wiele różnych obiektów; od stacji transformatorowych przez restauracje i sklepy dla takich marek jak H&M, po domy jednorodzinne i wielorodzinne apartamentowce. Poznaliśmy się kiedy wykonywał osiedle domów na którym teraz szczęśliwie mieszka Paweł i Agata. Prywatnie maż i ojciec trzech synów. Pasjonat piłki nożnej, różnych form ruchu oraz piw rzemieślniczych. Lubi podróżować i spędzać czas na łonie natury z rodziną.

Artur odpowiada za budowę Osiedla od A do Z.

Paweł na szlaku

Paweł – absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Ukończył kursy Six Sigma, CIMA, PMP. Analityk finansowy, konsultant SAP i Project Manager z 18 letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów na czterech kontynentach.   Pasjonat motoryzacji, architektury, konstrukcji budynków, optymalizacji procesów inwestycyjnych i ich realizacji. Tata tych samych energicznych dzieci, co Agata.

Paweł współpracuje ściśle z Arturem w zakresie szczegółów dotyczących budowy oraz odpowiada za wszelkie formalności związane z działką oraz plan sprzedażowy.

Sławek: Ukończył stosunki międzynarodowe na SGH. Z branżą turystyczną jest związany od 2004 roku. W przeszłości Dyrektor Zarządzający wielu hoteli i obiektów turystycznych. Obecnie Doradca dla szeroko rozumianej branży HoReCa. Współpracę przy projekcie Moje Miejsce Jura traktuje jako początek długofalowej współpracy, a rozwój tego typu oferty noclegowej na terenie Polski wpisuje się doskonale w obecną sytuację rynku hotelowego i trendów w Polsce. Jest pasjonatem szeroko pojętej turystyki, latem wędkuje, a zimą jeździ na nartach.

Sławek będzie nas wspierał w zakresie wynajmu turystycznego domów w Moim Miejscu.